İndirim tarihleri zamanında sağlık hizmetlerinden yararlanmayı unutmayınız!

Kapatmak için ESC basınız.

glutatyon tedavisi fiyat

Glutatyon vücudumuzdaki hücreler tarafından üretilmektedir. Biyokimyasal mekanizmalarda önemli rol oynayan, üç amino asitten oluşmakta olan bir proteindir.

Normal durumlar altında vücudumuzun yaşamanı stabil şekilde devam ettirebilmesi için vücudu oluşturmakta olan her bir hücre, beslenme yolu ile elde edilmekte olan besinler sayesinde enerji üretmektedir.

Hücrelerimiz hava yolu ile elde edilen oksijen yardımı ile besinlerin metabolize edilmesini sağlayarak enerji üretim sürecini tamamlamaktadır.

Böylelikle yüksek miktarda enerji üretimi olur ise, sürecin bir yan ürünü olan reaktif oksijen radikalleri ismi verilmekte olan bazı zararlı moleküllerde oluşabilmektedir.

Reaktif oksijen radikalleri kimyasal bakımdan aktif olan ve vücuttaki diğer kimsayal maddelerin işleyişini ve maddesini bozarak romatolojikden kanser hastalıklarına kadar, bir çok önemli hastalığın gelişiminde rol oynamaktadır.

Bu nedenle, reaktif oksijen radikal moleküllerinin vücuttan temizlenmesi için hücrelerimiz tarafından çeşitli savunma mekanizmaları bulunmaktadır.

Bazı enzimler reaktif oksijen radikal molekülleri metabolize edilmesiyle uzaklaştırmaktadır. Ayrıca farklı moleküller de radikal molekülleri kendisine bağlaması ile zararlı etkilerini sonlandırmaktadır. Bu adımların tamamlanmasıyla zararlı maddeler son adım ile, vücuttan atılma işlemi gerçekleşmektedir.

Böylelikle bahsi geçen moleküller, radikaller tarafından dokularda oluşturacağı hasara ve ilgili hastalıkların tümüne karşı koruyuculuğu üstlenmektedir. Ayrıca oksijen radikalleri maddeleri ile mücadele eden tüm bu moleküllerin ismine antioksidanlar denilmektedir.

Glutatyon ne demek?

Bir araya gelen glutamat, glisin ve sistein amino asitleriyle glutatyonu oluşturmaktadır. Sonuç olarak yapısında bulundurduğu özel kimyasal bağlar sayesinde vücut hücrelerine zarar vermekte olan birtakım maddelerin etkisiz hale getirerek uzaklaştırılması için kullanılmaktadır. Bu içerikte aklınıza takılan ”glutatyon nedir” sorusunun cevabını en net şekilde alacağınıza şüpheniz olmasın.

Glutatyon vitamin?

Vücutta bulunan glutatyon vitamini hastalıktan korunmak ve sağlıklı kalmak için vücudun ürettiği en önemli moleküllerden biridir.

Vücudun glutatyon üretmesi yeterli olmadığı durumlarda glutatyon serumu tedavi yöntemi hizmetinden yararlanılarak glutatyon seviyenizi artırabilirsiniz!

Glutatyon cilde faydaları?

Hücrelerin yenilenmesini hızlandırarak cilt tonunu dengelemektedir. Cildin genç ve daha aydınlık görünmesini sağlamaktadır.

Bu glutatyon vitamini ciltte leke giderilmesi tedavisine katkıda bulunmaktadır. Aynı zamanda ciltte aydınlanma yaratmaktadır.

Ciltte detok etkisi sayesinde berraklaşma aydınlanma sağlayarak melanin üretiminde etkili olan tirozinaz enzimini etkisiz duruma getirerek leke oluşmasının önüne geçmektedir.

Antioksidan nedir?

Beslenme yolu ile aldığımız besinler ve solunum yolu ile aldığımız oksijeni vücuttaki hücreler tarafından kullanılmaktadır. Bu sayede enerji üretimi yapılmaktadır.

Vücut yüksek miktarda enerji üretimi yaparken bir yönden de vücut için zarar arz eden atık maddeler yani reaktif oksijen radikal molekülleri oluşturmaktadır.

Serbest radikal molekülleri, vücutta bulunan hücreler için son derece zarar arz eden maddelerdir. Bu reaktif oksijen radikal molekülleri vücutta çok fazla aktiftir.

Vücutta bulunan diğer kimyasal maddelerin yapısını bozması ile bir çok hastalığın oluşmasına zemin hazırlamaktadır. Vücudumuz ise her zaman kendisini korumaya programlanmış şekilde çalışmaktadır.

Vücudumuzda bulunan birçok mekanizma reaktif oksijen radikal moleküllerinin zararlı etkilerini vücuttan atılması ve kaldırılması için çalışmaktadır.

İşte bu oksijen radikal molekülleri ile mücadelede kullanılmakta olan tüm bu moleküllere antioksidan ismi verilmektedir.

Glutatyon eksikliği belirtileri nelerdir?

Genellikle glutatyon eksiliğinde kusma, yorgunluk ve bulantı görülmektedir. Glutatyon eksikliğinde ayrıca bağışıklık sistemi bozulduğu için bir çok hastalığa da sebep olabilmektedir. Tekrarlayan bakteriyel enfeksiyona da neden olmaktadır.

Bireylerde aşırı derecede depresyon, stres ve kaygı gibi durumlarda da vücutta glutatyonun düzeyi azalmaktadır. Hatta ağır spor ve aşırı egzersiz yapılmasında da serbest radikal moleküller artarak glutatyonu azaltmaktadır.

Hafif yürüyüş ve egzersiz yapımı glutatyon düzeyini artırırken, tam tersi spor aktivitelerini yapmak ise glutatyon seviyesini düşürebilmektedir.

Tablet, bilgisayar, cep telefonu gibi teknolojik aletler ile çok zaman geçirmek, gece geç saatlere kadar uyanık durmak, gece lambalarının sık sık kullanılması bu gibi durumlar melatonin seviyesini düşürmektedir. Melatonin düzeyi ise glutatyon için de çok önem arz etmektedir.

Dengeli beslenme yanında mineraller ve vitaminlerin yeterince alınması ile glutatyonun yapımı üzerinde destekleyici etkisi olmaktadır.

Genellikle modern beslenmenin hataları işlenmiş gıda tüketimi, bol karbonhidrat alımı, meyve ve sebzenin tüketilmemesi, paketli gıdaların fazla tüketimi glutatyonun eksikliğine neden olmaktadırlar.

Şiddetli glutatyonun eksikliği ise, beyni etkilemesi ile nörolojik sorunlara neden olabilmektedir. Bu yüzden nörolojik problemleri aşağıda sizler için sıraladık:

 • Hareketleri kontrol etmede sorun
 • Zihinsel engelli durumu (ataksi)
 • Nöbetler

Glutatyon dışarıdan alınır mı?

Vücudun glutatyon üretimini artıran ve destek olan takviyeler:

 • C Vitamini (Glutatyon ile C vitamini almak emilimi artırmaktadır)
 • E Vitamini
 • Selenyum
 • E Vitamini
 • Silimarin
 • Kurkumin
 • N-asetilsistein’dir.

Bol ve taze gıda içermekte olan sağlıklı bir diyet, glutatyon emilimi besinler yolu ile yavaş olduğundan IV yoluyla alım antioksidan seviyenizi en üst düzeye çıkarmanın en iyi ve etkili yoludur.

Damardan(IV) her 6 ayda bir ve haftada 5 defa bu serum takviyesinin dışardan alımı direkt kana karıştığı için vücut serbest radikal moleküllere karşı önlem alarak savaşmaktadır.

Vücutta bulunan hücrelerin yenilenmesi ile yaşlılık belirtilerini yavaşlatarak hastalıklardan korunma düzeyini artırmaktadır. Bu sayede hücrelerin korunma durumunu en üst seviyeye yükseltmektedir.

Glutatyon içeren besinler nelerdir?

Genel anlamda glutatyon proteini içeren besinler arasında havuç, tarçın, greyfurt, kabak, bamya, kuşkonmaz, lahana, brüksel lahanası, karalahana, karnabahar, enginar, maydanoz, sarımsak, soğan, zerdeçal, kimyon, ıspanak, avokado sayılabilmektedir.

Glutatyon faydaları nelerdir?

Vücudumuzda üretilen ya da ek olarak serum tedavisi ile vücuda alınan glutatyonun faydalarını sizler için aşağıda sıraladık:

 1. Özellikle yeterli ve düzenli uyku kalitesini artırmaktadır.
 2. Zihinsel odaklanmaya destekleyici etkisi vardır.
 3. Alkole ve sigaraya bağlı oluşan zararları azaltmaktadır.
 4. Gençlik iksiri denilen bu molekül yaşlanmayı geciktirmektedir.
 5. Hücrelerin yenilenmesine katkı sağlamaktadır.
 6. Cildin yenilenmesini sağlamaktadır.
 7. Cilde parlaklık kazandırmaktadır.
 8. Özellikle kas ve eklemlerde oluşan ağrıların azalmasında önemli rol oynamaktadır.
 9. Kasların performansını artırmaktadır.
 10. Vücut enerjisini artırmaya destek olmaktadır.
 11. Bağışıklık sistemini destekleyerek güçlendirmektedir.

Glutatyon zararları nelerdir?

Tüm dünyaca kullanılan glutatyonun tedavisi amacı, serbest radikal moleküllerin insan vücudunda oluşturduğu zararları yok etmesi ve oluşabilecek hastalıkları minimum düzeye indirmesi vücuda zararının olmadığının kanıtıdır.

Glutatyon yan etkileri nelerdir?

Genellikle serum tedavisi uygulanmasında yan etkisi çok nadir gözükmektedir. Bazı bireylerde enjeksiyon bölgesi çevresinde kızarıklık, tahriş ve morarma görülebilmektedir.

Diğer nadir gözüken yan etkiler ise; gaz, karın krampları, ishal, vücut ağrıları, şişkinlik ve titreme gibi durumların hissedilmesi de mümkün olabilmektedir.

Glutatyon takviyesi

Glutatyon takviyeleri üç farklı form çeşidinde incelenmektedir.

 1. Serum uygulanması
 2. Tablet
 3. Kapsül

Bu çeşitler arasında en çok tercih edilmekte olan İV serum infüzyonudur. En etkili yolu ve yöntemi IV glutatyon takviye serumu takılmasıdır.

Glutatyon ne işe yarar?

Glutatyon asıl amacı, hastalıklardan korunmak ve sağlıklı kalmak için en önemli moleküllerden biridir. Yapılan araştırmalar doğrultusunda yüksek glutatyonun düzeyi kasların iyileşme süresini kısalttığını, kas hasarını azalttığını, kas dayanıklılığını ve kuvvetini artırdığı en önemlisi ise yağ depolanması yerine kas yapımına yönlendirdiği görülmektedir.

Glutatyon tedavisi hangi bölüm bakar?

Tüm özel sağlık kuruluşlarında glutatyon tedavisi uygulanabilmektedir. Dikkat etmeniz gereken hijyenik olarak kurumun temiz olması sizin için yeterli olacaktır!

Glutatyon tedavisi nedir?

Glutatyon birden fazla hastalığın tedavisinde kullanılmaktadır. Bu durumları sizler için aşağıda sıraladık:

 1. Öncelikle alkol ve sigara tüketimi gibi vücuda ciddi ve uzun süreli zarar vermekte olan maddelerin yarattığı zararları önlemek için kullanılmaktadır.
 2. Vücudun yaşlanmaya bağlı olarak ortaya çıkan sağlık sorunları ile beraber olmakta olan, bunama, damar hastalıkları, kanser ve kronik hastalıkların oluşumunu engellemektedir.
 3. Özellikle birçok zarar barındıran etkenden korunmasının yanında güçlü detoks etkisi bulunmaktadır.
 4. Bağışıklık sistemini güçlendirerek korumaktadır.
 5. Özellikle akneli yani sivilceli bir cilde sahip olan bireylerin üzerinde yapılan çalışmalar, glutatyonun miktarının artması ile cildin yenilendiği ve sivilcelerde yani aknelerde gözle görülür bir şekilde azalma olduğu kanıtlanmıştır.
 6. Glutatyon tedavisi ek olarak ciltte yenileme ve yumuşama sağlamaktadır.
 7. Yaş ilerlemesi ile ortaya çıkan leke ve kırışıklıkların tedavisinde iyileştirici etkilere sahiptir.
 8. Ciltte bulunan lekeleri azaltarak cilt hücrelerinin aktivitesini artırmaktadır. Bu sayede cilde daha parlak bir görünüm sağlamaktadır.
 9. Anti-aging bileşenleri barındıran glutatyon, daha sağlıklı ve daha genç bir görünüm elde etmenizde görev almaktadır.

Sağlık merkezinde glutatyon tedavisi fiyat?

Sağlık merkezinde glutatyon tedavisi fiyatı her bireye göre uygulanması planlanan tarihe ve seansa göre değişiklik göstermektedir. Uygulatacağınız glutatyon tedavisi için fiyat konusunda detaylı bilgi için bizlerle iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

İntravenöz (IV) glutatyon nedir?

Glutatyonun ağızdan alınarak, vücutta etkili şekilde kullanılması ve hücrelere geçmesi yeterli olmamaktadır. Bu nedenle ihtiyaç duyulan glutatyonun damardan uygulanması gerekmektedir.

Genellikle yaşlanma karşıtı etkisi, genetik mutasyonlar, kanser tedavisi gören hastalar, otoimmün hastalıklar, kronik yorgunluk, AIDS hastalarında veya başka durumlar nedeni ile vücudun yeterli üretemediği glutatyonu rahatsızlıklar karşısında detoks yapmak amacıyla  damar içi uygulaması ile vücuda verilmektedir.

Hasta bireylerin durumlarına göre düzenli olarak haftalık ya da günlük uygulanmaktadır. Glutatyonun damar yolu ile uygulanmasının asıl amacı vücudu atıklardan temizlemesi ve hücre yenilemesini sağlamaktır.

Bu sayede hücrenin yaşlanma evresi yavaşlatılmaktadır. Sağlık kabinimizde leke ve akne gidermesinden, yaşlanma karşıtı etkilerinden ve detoks etkisinden faydalanmak amacıyla damar içi glutatyon tedavisi için tüm bireyler randevu alabilmektedir.

Glutatyon serum nedir?

Glutatyon serum tedavisi vücudun hastalıklara yakalanma düzeyini düşürmektedir. Ayrıca yaşlılık belirtilerini azaltmaktadır. Alzheimer hastalığı tedavisinde kullanılmaktadır. E ve C vitamini üretimini sağlamaktadır.

Glutatyon serum faydaları?

Glutatyon serumu, diğer glutatyon tedavileri yani hap, kapsül, krem kullanımı ve yiyeceklere nazaran daha hızlı emilim etkisiyle vücudu daha sağlıklı hale getirmektedir. Özellikle glutatyon serumu taktırmanın faydaları şöyle sıralanmaktadır:

 1. İltihaplanmayı azaltmaktadır.
 2. Uyku kalitesini iyileştirmektedir.
 3. Göz sağlığını iyileştirmektedir.
 4. Enerji seviyelerini artırmaktadır.
 5. Saç ve tırnakların uzamasını hızlandırmaktadır.
 6. Bağışıklık sistemini güçlendirmektedir.
 7. Organ hasarını koruyup ve önleyerek, onarmaktadır.
 8. Daha parlak bir cilt tonu ve görünümü sağlamaktadır.
 9. Beyin sağlığını güçlendirmesi ile birlikte hafızayı iyileştirmektedir.
 10. Kalp hastalığı ya da kalp krizi riskini azaltmaktadır.
 11. Daha az kas ağrıları ve yorgunluk hissi kazandırmaktadır.
 12. Daha fazla spor ve egzersiz yapma yeteneğini tetiklemektedir.
 13. Akciğer hasarı ya da yaralanma riskini azaltmaktadır.

Glutatyon serum fiyat?

Bireyin ihtiyacına göre genellikle 1200 mg kullanılarak hafta da 1 kez tek seans uygulanmaktadır. Glutatyon tedavisi fiyatları farklı sağlık sorunları durumunda bireylerin antioksidan ihtiyaçlarına göre seans ve dozajları sağlık kuruluşu tarafınca belirlenmektedir. Evde veya kurumda seans sayısına göre uygulanmasında da fiyat değişikliği olabilmektedir.

Glutatyon Satın Almak Güvenli midir?

Piyasada bulunan glutatyon ürünü menşeileri Alman, Kore, İtalyadır. Sağlık kuruluşunda takipli şekilde uygulatmanız daha güvenilir olacaktır. Aksi halde istenmeyen komplikasyonlar gelişebilir.

Glutatyon Hakkında Sıkça Sorulan Sorular?

Glutatyon nedir ve tedavisi ile ilgili sağlık kuruluşumuza sıkça sorulmuş soruları sizler için cevapladık. Aklınıza takılan sağlıkla ilgili diğer sorularınızı bizlere iletişim kanallarından ulaşarak sorabilirsiniz.

Glutatyon Nedir?

Hastalıktan korunmak ve sağlıklı kalmak için vücutta glutatyon molekülü en önemli moleküllerden biridir. Ayrıca bunama (demans), kalp damar hastalıkları, kanser ve yaşlanma gibi birçok dejeneratif/kronik hastalığın önlenmesinde temel öneme sahiptir.

“Glutatyon nedir?” sorusunun cevabı; bağışıklık işlevi ve enflamasyonun kontrolü, yaşlanmanın etkilerinden korunmak ve hastalıkları önlemek, performans düzeyinizi artırmak en önemlisi sağlıklı kalmak için glutatyon düzeyinizi yüksek tutmalısınız!

Her sağlıklı birey glutatyonu doğal olarak üretmektedir. Ayrıca ana antioksidan denilmesinin en büyük sebebi ise serbest radikal molekülleri yakalaması ile karaciğere taşımaktadır. Böylelikle kendisini yenileyerek tekrar görevine geri dönmektedir.

Serbest radikal moleküller, çoğu zaman normal hücre metabolik oksidasyonunun toksik ve yan ürün atıklarıdır. Antioksidanlar tarafından etkisiz hale getirilemeyen serbest radikal moleküller kronik hastalığa, kansere ve otoimmün hastalıklarına sebep olabilmektedirler.

Glutatyon iğnesi?

Bu glutatyon proteini damar yolu ile enjekte edilerek verilmektedir. Çünkü ağız yoluyla alınan ilaçlar veya yiyecekler midede etkisini kaybettiği için vücuda pek bir faydası olmaz.

Damar yoluyla uygulanan glutatyon bu sebeple kana hemen karışması ile vücutta bulunan zararlı molekülleri yani serbest radikaller ile savaşmaya başlamaktadır. Glutatyon serum tedavisi için bizlere iletişim kanallarından ulaşabilirsiniz.

Glutatyon çeşitleri nelerdir?

Glutatyonun birçok çeşidi bulunmaktadır. Üstelik bu glutatyon çeşitlerini sizler için aşağıda belirttik:

 1. Glutatyon serum
 2. Glutatyon flakon
 3. Glutatyon tablet
 4. Glutatyon kapsül
 5. Glutatyon krem

Glutatyon içeren ilaçlar?

Bu glutatyon molekülünü vücuda ilaç olarak almak isteyen bireyler için hazırlanmıştır. Son olarak burada bulunan ilaçlar tavsiyedir:

 1. VeNatura 250mg 60 Kapsül
 2. OceanOcean 250 Mg 30 Kapsül
 3. Lipozone Lipozomal 200 Mg 30 Kapsul
 4. Solgar Reduced L 250 Mg 30 Kapsül

Bu ilaçları kullanmadan önce kesinlikle sağlık kuruluşu ile iletişime geçerek alanın uzman sağlık personelinden bilgi almalısınız!

Burada bulunan ilaçlar kesin tedavi yöntemi değildir. Kesin tedavi yöntemi için sağlık kuruluşu ile iletişime geçmelisiniz.

En iyi glutatyon tedavisi damardan serum şeklinde uygulanan yani iv olarak yapılan vücuda aktarılan yöntemdir.

Glutatyon c vitamini serumu?

Zinde ve sağlıklı olmak, yaşlanma etkisini en aza indirmek, hastalıkları önlemek ve bağışıklık sistemimizi güçlü tutmamız için bu sistemi güçlendiren tedaviyi hayatımızın bir parçası haline getirmemiz kaçınılmaz olmalıdır.

Glutatyon c vitamini serumu, yukarda anlattığımız tüm aktivitelerin damardan uygulanma işlemidir. Bu uygulama uzun yıllardan bu yana tüm dünya genelinde güvenle uygulanan bir yöntemdir

Glutatyon nedir faydaları nelerdir?

Sağlık merkezi kuruluşumuza en çok sorulardan biride “Glutatyon nedir faydaları nelerdir“ sorusudur. Bu sorunun cevabı serbest radikal molekülleri yani vücuda zarar veren molekülleri nötralize etmektedir.

Bunun yanı sıra antijen sunumu teşvik etmekte, CD8 hücrelerini uyarması ile bağışıklık sistemini desteklemekle birlikte dokuları koruyarak geliştirmektedir.

Damardan glutatyon nedir?

IV glutatyon serum infüzyonu, yeterli emilimin olmadığı zamanlarda sindirim sistemini atlayarak antioksidan moleküllerini doğrudan kan dolaşımınıza iletmekle görevlidir.

Glutatyonun kan dolaşımınıza girdikten sonrasında; kalp, beyin, kas dokusu ve akciğerler de dahil olmak üzere tüm vücutta taşınmaktadır.

Böylelikle, hücreler glutatyon molekülünün detoksifiye edici ve koruyucu özelliklerinin tümünden faydalanmaktadır.

Glutatyon fiyatı?

Fiyat olarak detaylı bilgi için iv glutatyonu alacağınız sağlık kuruluşu ile iletişime geçmeniz ve durumunuzu bildirmeniz sizin için faydalı olacaktır. Glutatyon serum fiyat bilgisi detaylı bilgi için buraya tıklayın.

Glutatyon ampul satın al?

Genel olarak piyasada yurt dışından tedarik edilen glutatyon ampul fiyat 1200 mg 10 adeti 5000₺ civarıdır. Ayrıca piyasada 600 mg 10 adet glutatyon ampul fiyatı 3000₺ gibi rakamlara tekabül etmektedir.

Genel anlamda bu paket içeriği satın aldığınız adete göre 5 veya 10 adet ampul şeklindedir. Güncel fiyat bilgisi için satın almak istediğiniz kurumla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Glutatyon flakon fiyat?

Genel anlamda satın almak istediğiniz glutatyon flakon fiyatı piyasada 1200 mg 10 adeti 5000₺ civarındadır. Ayrıca 600 mg glutatyon flakon fiyatı piyasada 10 adeti 3000₺ gibi rakamlara kadar çıkabilmektedir

Özellikle bu paket içeriği satın aldığınız adete göre 5 ya da 10 adet biçiminde flakon bulunmaktadır. Güncel fiyat bilgisi için satın almak istediğiniz kurumla iletişime geçerek öğrenebilirsiniz.

Glutatyon serum eczanede satılır mı?

Glutatyon yurt dışından yüksek fiyatla temin edildiği için her eczanede bulunmamaktadır. Fakat size yakın eczaneleri arayarak veya bizzat eczaneye giderek glutatyon serumu var olup olmadığı hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz!

Glutatyon serum eczane fiyatı

Kurumumuzca eczanede bulunan glutatyon serum fiyatını net olarak söylememiz yanlış olur. Çünkü genellikle glutatyon yurt dışından tedarik edildiği için fiyatları da tedarik edilen ülkeye göre farklı olmaktadır.

Glutatyon serumu ne işe yarar?

Bağışıklık sistemini güçlendirerek enerjinizi artırmaktadır. Glutatyon antioksidanı özellikle serbest radikal moleküllerinin vücutta biriken toksik maddelerin giderilmesi açısından önem arz etmektedir.

Kanser rahatsızlığına yakalanan bireylerde tedaviye destek olarak kullanılabilir. Otoimmün rahatsızlıklarına karşı önlem almakla görevlidir. Glutatyon hakkında detaylı bilgi için tıklayın.

Glutatyon serum nasıl uygulanır?

1200 mg toz şeklinde tek kullanımlık steril flakon görünümüyle yurt dışından temin edilmektedir. Uygulanması planlanan doz serum ile karıştırılarak hazırlanmaktadır. Hazırlanan serum damar yolu ile 15 veya 20 dakika içinde vücuda verilmektedir.

Sağlık kuruluşunun önerisi doğrultusunda ortalama olarak 6 seans haftada 1 veya 2 kez olacak biçimde uygulanmaktadır. Son olarak bireyin durumu bakımından beraberinde damar yoluna C vitamini uygulaması da tercih edilebilmektedir.

Glutatyon serum ücreti?

Genel anlamda glutatyon serum ücreti fiyatını öğrenmek için glutatyon serumu taktırmayı planladığınız sağlık merkezi ile iletişime geçmeniz sizin için faydalı olacaktır. Çünkü her özel kuruluşun belirlediği fiyat politikası değişiklik göstermektedir.

Glutatyon serum satın al?

Özellikle bireylerin kurumumuza sorduğu bir diğer soru ise “glutatyon serumu satın almak istiyorum nasıl alabilirim“ sorusudur. Bizlere iletişim kanallarıyla ulaşarak kaç adet almak istediğinizi il olarak nerede olduğunuzu bildirerek fiyat bilgisi alabilirsiniz!

Glutatyon tedavisinin seansları ve sıklığı nasıldır?

Toplamda 5 veya 6 seans olacak şekilde haftada ise 1 veya 2 kez uygulanmak üzere planlanmaktadır. Hasta bireyler 5 veya 6 seansı zaman sınırı olmadan ihtiyaç duydukları zaman tekrarlayabilmektedirler.

Antioksidan tedavisi ömür boyu kullanılabilmektedir. Bu yüzden tedavi bırakılsa bile 2 ile 4 ay kadar süresince vücutta etkileri devam etmektedir.

Glutatyon tedavisi kimlere önerilmez ve kullanamaz?

Tüm bireyler glutatyon serumu tedavisinden yararlanabilmektedir. Fakat kanser tedavisi görmeye devam etmekte olan bireyler aktif radyoterapi ve kemoterapi gördükleri dönem boyunca glutatyon tedavisi alamazlar.

Hamile olan veya emziren kadınlar tedavi öncesi doktorunuza danışmanız gerekmektedir. Doktorunuz uygun gördüğü takdirde tedaviden yararlanabilirsiniz!

Glutatyon serum kullananlar?

Kullanan pek çok birey tarafından glutatyon serum faydasından bahsetmektedir. Fakat bu durum her bireyde aynı etkiyi göstereceği anlamına gelmemektedir. Son olarak 1.seans sonrasında bile bunun faydalarını hissedeceğinize emin olabilirsiniz.

Cilt lekelerini azaltır mı?

Serbest radikal moleküllerin vücuda verdiği hasarı önlemektedir. Güneş lekelerini ve yaşlılığı azaltmaktadır. Ayrıca kronik inflamasyonu baskılamaktadır. Beyaz cilt ve daha parlak bir görünüme kavuşturmaktadır.

Glutatyon serum tedavisi fiyat?

Glutatyonun serum fiyatı için bizimle iletişime geçerek durumunuzu bildirmeniz gerekmektedir. Evde veya kurumda mı yapılacak? kaç seans uygulanacak? bu gibi durumlar fiyata etki edecektir.

Glutatyon ıv?

Özellikle ıv glutatyonun, vücuda alınması ile birlikte aktif bir şekilde kullanımına başlamasının en iyi ve başarılı yolu damar yolu ile vücuda alınma işlemidir. Bu uygulama işlemi ağrısız şekilde damar yolu ile yapılmaktadır. Toplam olarak 10 veya 15 dakika gibi kısa zamanda gerçekleşmektedir.

Glutatyon yaptıranların yorumları?

Kurumumuzda uyguladığımız glutatyon serumu sonrası bireyler farkı hissederek çok teşekkür etmektedirler. Genellikle ilk seans sonrası glutatyon yaptıran bireyler gerçekten yaşam kalitesini bir tık daha artırmaktadır.

Vücuttaki iyi olan değişiklikleri ikinci seansta uzman sağlık personelimize sözlü olarak ifade etmektedirler. Bu tedaviyi içinizde hiç bir kuşku olmadan alanında uzman sağlık personelleri yardımı ile sizde uygulatabilirsiniz

Whatsapp'tan Yazın Hemen ArayınYol Tarifi

Özel Keçiören Halk Sağlığı Hizmetlerimiz

Özel Keçiören Halk Sağlığı İnstagram

Glutatyon Nedir?

Glutatyon vücudumuzdaki hücreler tarafından üretilmektedir. Biyokimyasal mekanizmalarda önemli rol oynayan, üç amino asitten oluşmakta…